Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Styling By Niki


Nic není tak nebezpečné jako snaha být příliš moderní.
Vystavujeme se tím nebezpečí, že vyjdeme rychle z módy.
Oscar Wilde

Stylistika

Styl není otázkou mnoha peněz, ale správé volby barev, střihů a především ochoty ke změně.

Různé styly pro různé příležitosti...

 

Poradenstvím u profesionálního stylisty dosáhnete skvělého pocitu ze sebe sama pokaždé, když otevřete svoji skříň. Volba vhodných oděvů podle postavy, proporcí, osobního charakteru a užití, je tou nejlepší oporou každý  den.

Opravdu stále platí, že „šaty dělají člověka“.

 

 

  • Osobnostní styl - Na začátku při prvním setkání s každým klientem krátce pohovořím, abych trochu poznaůa jeho osobnost. To je důležité pro správnou strategii výběru oděvů a doplňků pro různé příležitosti. Čas věnovaný osobnostní typologii (cca 30 minut na začátku) klient nehradí.
  • Barvová typologie vám podle barevné charakteristiky vaší kůže pomůže správně kombinovat barvy vašeho oblečení tak, aby ladily s barvou vaší kůže a daly vyniknout Vaší osobnosti. Tvarová typologie Vám pomůže podle tvaru Vašeho těla správně volit střihy oděvů, délku kalhot, sukní a rukávů, tvary výstřihů a oděvních doplňků.
  • Profesní a společenský styl – poradenství a výběr vhodných oděvů podle profese a účelu (cestování, kulturní zvyky) a společenské příležitosti podle standardů mezinárodní etikety. Pomůžeme vám rozlišit a vybrat správné oblečení pro volný čas - smart casual, oblečení pro zaměstnání - daily business nebo pro významné společenské a pracovní příležitosti - high business.
  • Nakupování se stylistkou – podle zadání provedeme předběžný průzkum trhu, dle dohody uskutečníme společný nákup, kdy Vám stylistka zároveň ukáže na konkrétních věcech další možnosti či nápady pro Vaše využití. Pro šetření Vašich financí Vám pomůžeme udělat nákup i ve vybraných second handech a outletech.
 
 
TOPlist